08.08.2021
08.08.2021

Zabrze , Alona Orzołek Cena : Proszę o kontakt 518200962 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Monter wod-kan / Hydraulik

Firma instalacyjna z siedzibą w Tychach pilnie zatrudni:

Montera instalacji wod-kan / Hydraulika – z doświadczeniem.

To nie jest typowa budowa!

Praca wymiany instalacji wod-kan i wodomierzy w budynkach mieszkalnych na terenie śląska.

Lokalizacja: Sosnowiec, Zabrze, Kędzierzyn-Koźle, Katowice

Stawka zależy od doświadczenia i zaangażowania: spotkanie z kierowaniem na miejscu.

Zakres obowiązków:

·         Prace konserwacyjne – montażowe przy wewnętrznej instalacji wod-kan.

·         Montowanie wodomierzy.

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę.

  • Stawka według doświadczenia i umiejętności.

  • Praca przez cały rok.

  • Wolne weekendy

  • Praca po 9-10 godzin  (jest czas na wypoczynek :))

Do przyuczenia i pomocników nie potrzebujemy.

Siedziba firmy: Tychy.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowani.

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ wod-kan  ” - oddzwonię

tel. 518 200 962

Numer ogłoszenia : 14653
Liczba odsłon: 5, dzisiaj0